Fast Dating – co to znaczy?

·

·

, ,

Fast dating, znane również jako speed dating, to forma randkowania, która polega na krótkich spotkaniach między osobami szukającymi partnera. Podczas tego wydarzenia uczestnicy mają określony czas (zazwyczaj od 3 do 10 minut) na rozmowę z osobą przeciwną płci lub płcią, którą chcą poznać. Po upływie tego czasu, uczestnicy przechodzą do kolejnej krótkiej rozmowy z inną osobą.

Idea polega na szybkim i skoncentrowanym poznawaniu wielu potencjalnych partnerów w krótkim czasie. Po zakończeniu serii krótkich rozmów, uczestnicy zazwyczaj mają możliwość zaznaczenia, z kim chcieliby ponownie się spotkać, a jeśli obie strony się zgodzą, organizatorzy umożliwiają wymianę kontaktów.

Speed dating jest próbą umożliwienia ludziom poznania wielu osób w krótkim czasie, dając szansę na szybkie stworzenie wstępnej opinii i zainteresowania daną osobą. To podejście może być ciekawym sposobem na poszukiwanie partnera/partnerki, zwłaszcza dla osób o mało czasu lub dla tych, którzy cenią sobie szybkie tempo spotkań.Jedna odpowiedź do „Fast Dating – co to znaczy?”
  1. […] Speed dating: Inaczej Fast Dating, to szybki sposób na spotkanie wielu potencjalnych partnerów w krótkim czasie. Każda para ma kilka minut na rozmowę, a następnie przechodzi do kolejnej. W ten sposób można już na wejściu dokonać szybkiego „wyeliminowania”, którzy na pewno by nam nie odpowiadali. Zmniejsza się w ten sposób nieprawdopodobieństwo późniejszej straty czasu i rozczarowania. O Fast Dating pisaliśmy więcej TUTAJ. […]