Recenzja Erodate.pl

·

·

, , ,

Podstawowe informacje

Portal randkowy Erodate to jeden z najbardziej znanych polskich portali z zakresu randek zorientowanych na poznanie drugiej osoby do kontaktów seksualnych. Wskazuje na to nawet sama nazwa portalu. Nie jest to zdecydowanie strona dla osób szukających poważnej relacji i związku na lata. Jeżeli szukacie takowej to zerknijcie na nasz ranking / zestawienie a znajdziecie tam inne rozwiązanie. Jednym z lepszych jest w takim scenariuszu portal Be2. Zapraszamy także do recenzji tego portalu bądź od razu do rejestracji konta TUTAJ. Jeżeli jednak szybka randka zorientowana na seks jest tym czego szukacie, to zapraszamy do lektury poniżej bądź oczywiście rejestracji konta TUTAJ.

To co na pewno jest na plus, to że serwis nie próbuje udawać tego czym jest naprawdę, czyli miejsca w którym ludzie szukają drugiej osoby do relacji opartej na seksie. Portal może się też poszczycić ponad milionową ilością zarejestrowanych użytkowników co jedynie zwiększa szanse każdego na znalezienie tego czego dokładnie szuka.

Erodate

Rejestracja i logowanie

Proces rejestracji w portalu Erodate jest z gatunku tych prostych. Trwa on kilka minut i jest naprawdę bezproblemowy. Jedyne co musisz zrobić to podać swoją płeć oraz płeć osoby, z którą chciałbyś się umówić, następnie adres e-mail, hasło oraz datę urodzenia. Należy uważnie wprowadzać datę urodzenia gdyż nie ma możliwości jej późniejszej modyfikacji.

Kolejnym krokiem bo wprowadzeniu niezbędnych danych jest jego weryfikacja i potwierdzenie autentyczności przez moderatora serwisu. Na tym etapie trzeba chwilę poczekać ale jest to uzasadnione. Kolejne logowanie będą już natychmiastowe.

Gdy konto zostanie już zweryfikowane i zatwierdzone przychodzi czas na wypełnienie ankiety zawierającej pytanie natury erotycznej i Waszych preferencji. Ma to jeden cel, dopasowanie użytkowników o podobnych zapotrzebowaniach, preferencjach i potrzebach erotycznych. Dlatego ważne jest aby odpowiadać na pytania zamieszczone w ankiecie zgodnie z prawdą.

Następnie na wskazany przez Ciebie adres mailowy zostanie wysłana wiadomość z linkiem aktywacyjnym. Musisz w niego kliknąć w celu potwierdzenia prawdziwości adresu e-mailowego skojarzonego z kontem. Wtedy Twoje konto będzie już w pełni aktywne i będziecie mogli przejść do jego spersonalizowania, dodania zdjęć, opisów itp.

Personalizacja profilu

Kiedy macie już założone konto należy uzupełnić je danymi oraz, co z uwagi na charakter profilu chyba najważniejsze, zdjęciem. Charakter jest ważny ale pierwsze co rzuca się w oczy to wygląd. I chyba tylko Ci co lubią oszukiwać samych siebie, powiedzą, że wygląd nie ma znaczenia. Ma. Tym bardziej w przypadku randek o charakterze seksualnym. Na pewno charakter ma znaczenie, ale na pewno mniejsze, niż wtedy gdy szukamy partnera na całe życie.

Realne zdjęcie

Szanujmy swój czas i szanujmy czas innych. Zaoszczędźmy sobie i innym rozczarowań. Bo w dzisiejszych czasach anonimowości internetowej niektórych kusić może aby jednak zamieszczane przez siebie zdjęcie trochę podrasować… No właśnie, trochę. Bo w dobie programów do obróbki zdjęć, które mogą wszystko i w dobie AI, nie trudno wyprodukować zdjęcie na którym to już nie będziemy My jedynie jakaś wyimaginowana i wygładzona i na maxa upiększona wariacja nas samych. Ale koniec końców, gdy przyjdzie do spotkania twarzą w twarz, wszystkie kurtyny opadną i przyjdzie moment weryfikacji. I sami nie chwielibyśmy aby po drugiej stornie pojawił się ktoś inny niż na zdjęciach, które prezentował w internecie. Nie fundujmy wiec i my innym, takiej „niespodzianki”.

Opis

Opis, jak już wspominaliśmy ma tutaj znaczenie drugorzędne, ale jednak znaczenie ma. Bo o ile wygląd jest w przypadku szukania osoby jedynie na seks, najważniejszy, to jednak czasami możemy pójść krok dalej i próbować znaleźć kogoś o konkretnych cechach charakteru bądź o podobnych oczekiwaniach w sferze erotycznych fantazji. I znów, piszmy prawdę, nie opisujmy siebie jako innych niż naprawdę jesteśmy, bo to także w końcu wyjdzie na jaw. Choć oczywiście może wyjść na jaw później, niż zamieszczanie nieprawdziwego zdjęcia.

Erodate

Możliwości darmowego konta

Oczywiście rejestracja w serwisie jest darmowa. Ale to nie oznacza, że korzystanie z wszystkich funkcji jakie umożliwia system jest darmowe. Na świecie, jak już wiemy, nie ma nic za darmo, i każdy chce zarobić. Co nie zmienia faktu, że także podstawowa wersja konta, ta niepłatne, daje pewne możliwości. Dostępna jest mianowicie funkcja czatu oraz wideo ale także w ograniczonym zakresie. Zobaczmy jednak informacje jakie dane użytkownik o sobie zamieścił.

Aby uzyskać dostęp do wszystkich możliwości portalu niezbędne będzie jednak wykupienie dostępu premium bądź pakietu VIP. Ale o tym poniżej.

Konto Premium / VIP

Konto Premium w Erodate daje zdecydowanie więcej możliwości niż bezpłatna wersja serwisu. Za niewielką opłatą otrzymujemy funkcje takie jak:

 • oglądanie profili innych użytkowników
 • wysyłanie wiadomości
 • możliwość zobaczenia, kto odwiedzał nasz profil
 • ogłoszenia randkowe, hotline, imprezy, forum

Wykupienie dodatkowego pakietu VIP daje jeszcze więcej możliwości. Mianowicie:

 • możliwość przeglądania całej galerii interesującego nasz użytkownika
 • pierwsze miejsce w wynikach wyszukiwania (wyróżnianie)
 • ukrycie ostatniej wizyty na czyimś profilu lub ukrycie reakcji i statusu
 • anonimowe odwiedzanie profili
 • prywatne notatki o użytkowniku
 • możliwość blokowanie wiadomości od innych użytkowników
 • otrzymywanie powiadomień o zalogowaniu określonych użytkowników

Cennik

Poniżej znajdziecie aktualne ceny w serwisie Erodate:

Pakiet Premium:

 • 15 dni // 39 PLN ( obecnie w promocji za 29 PLN)
 • 1 miesiąc // 49 PLN
 • 3 miesiące // 129 PLN
 • 6 miesięcy // 189 PLN

Pakiet Premium + VIP

 • 15 dni // 78 PLN ( obecnie w promocji za 58 PLN)
 • 1 miesiąc // 98 PLN
 • 3 miesiące // 258 PLN
 • 6 miesięcy // 378 PLN

Na co zwracać uwagę

W punktach:

 1. O tym już pisaliśmy ale przypominamy aby zamieszczać własne zdjęcia przedstawiające nas takimi jakimi jesteśmy oraz pisać opis zgodne z prawdą. Zaoszczędzi to czasu i rozczarowań wszystkim zainteresowanym.
 2. Traktuje o tym także regulamin portalu. Mianowicie, nie przesyłajcie na czatach linków do innych portali o podobnej tematyce. Niestosowanie się do tego możne zasalutować blokadą czatu bądź całkowitym zbanowaniem Waszego konta.
 3. Pamiętajcie, że płatności za konto Premium / pakiet VIP odnawiają się automatycznie po upłynięciu wybranego okresu. Dotyczy to sytuacji w której wybraliście kartę kredytowa bądź debetowa jako metodę płatności. Po tym czasie z Waszej karty kredytowa zostanie pobrana opłata za kolejny okres. Jeżeli chcecie zrezygnować, musicie to zrobić odpowiednio wcześniej.
 4. Rada ogólna dotycząca każdego portalu. Zachowajcie zdrowy rozsądek i stosujcie zasadę ograniczonego zaufania. Nigdy nie wiadomo kto jest po drugiej stronie i czy pokazuje o sobie prawdę i jest uczciwy. Zapraszamy także na nasz BLOG i do FAQ.

Zalety i wady

Zalety:

+ niski koszt konta premium i mnogość funkcji które on odblokowuje
+ duża baza zarejestrowanych i aktywnych użytkowników
+ darmowa rejestracja i pewne, jednak nie zerowe, możliwości bezpłatnego konta
+ możliwość otrzymania konta premium za darmo jeżeli jesteśmy płci żeńskiej
+ strona dostosowana do użytkowania na urządzeniach mobilnych
+ prosta rejestracja w kilka minut

Wady:

– automatyczne odnawianie się płatności w przypadku korzystania z opcji karty kredytowej bądź debetowej przy zakupie konta premium / pakietu VIP. Ale tez trzeba uczciwie przyznać ze tą wadę ma każdy portal randkowy. Lepiej wiece korzystać z opcji szybkich płatności bądź płatności BLIK-iem
– brak aplikacji mobilnej
– limit przeglądania kont ustawiony na 10 dziennie.

Erodate

Jak skasować konto w Erodate?

Skasowanie konta jest relatywnie proste. Mianowicie logujemy się na nasze konto, następnie wchodzimy do zakładki „Ustawienia” i klikamy w „Status profilu”. Następnie w „Redaguj” i „Usuń Konto”. W kolejnym kroku podajemy powód i konto zostaje skasowane. Pamiętajcie aby profilaktycznie nie logować się potem na to właśnie skasowane konto, bo to może sprawić że ponownie aktywujemy nasze konto i nie zostanie ono skasowane w portalu.

Podsumowanie

Portal ero-randkowy Erodate z pewnością jest w czołówce tego typu portali w Polsce. Świadczą o tym także liczne oponie jakie można znaleźć w internecie. Portal charakteryzuje się przyciągająca i przejrzysta szata graficzna oraz prostotą i intuicyjnością interfejsu. Na plus na pewno można zaliczyć duża bazę użytkowników oraz darmowe konta premium dla kobiet a także przystępne ceny pakietów premium i VIP. Brak aplikacji mobilnej można jakoś przeboleć bo sama strona jest responsywna i działa dobrze na urządzeniach mobilnych. Jeżeli zapamiętamy sobie, że przy użyciu karty kredytowej konto automatycznie się przedłuży i zadziałamy w porę gdy będziemy chcieli z dalszego płacenia zrezygnować, to nic więcej nie powinno nas w tym serwisie negatywnie zaskoczyć. Polecamy.6 odpowiedzi na „Recenzja Erodate.pl”
 1. […] Recenzja Erodate.pl Udostępnij na Facebook gdzie na randke, sopot […]

 2. […] Recenzja Erodate.pl Udostępnij na Facebook porady, sprzeczne sygnały, sygnały od kobiety […]

 3. […] Recenzja Erodate.pl Udostępnij na Facebook rozmowa o potrzebach, rozmowy o potrzebach, związek, związki […]

 4. […] Recenzja Erodate.pl Udostępnij na Facebook gdzie na randkę, gdzie na randke, miejsca na randkę, szczecin […]

 5. […] Recenzja Erodate.pl […]

 6. […] Recenzja Erodate.pl Udostępnij na Facebook kwiat na randkę, kwiatek, kwiaty, kwiaty na randkę, kwiaty randka […]