Recenzja Soczyste Milfy

Podstawowe informacje

Portal randkowy Soczyste Milfy, to relatywnie nowy portal randkowy na rynku skoncentrowany na dojrzałych użytkownikach płci żeńskiej oraz użytkownikach płci męskiej poszukujących dojrzałych kobiet. Soczyste Milfy pomogą Ci znaleźć dojrzałą kobietę z Twojej okolicy.

Zaznaczamy, że nie jest to raczej portal dla osób szukających poważnej relacji i związku na lata. Jeżeli szukacie takowej to zerknijcie na nasz ranking / zestawienie a znajdziecie tam inne rozwiązania. Jednym z lepszych jest w takim scenariuszu portal Be2. Zapraszamy także do recenzji tego portalu bądź od razu do rejestracji konta TUTAJ.

Jeżeli jednak szukacie dojrzałej kobiety do kontaktów seksualnych to ta strona może być dla Ciebie. Poniżej więcej informacji na temat tej strony randkowej. Zapraszamy do lektury, lub jeżeli już jesteście zdecydowanie do darmowej rejestracji konta TUTAJ

Rejestracja i logowanie

Proces rejestracji w portalu Soczyste Milfy jest z gatunku tych umiarkowanie prostych. Podczas rejestracji do wypełnienia będziecie mieli 10 pól. Możliwa jest jednak rejestracja za pomocą konta Google co przyspiesza proces pierwszego logowania i dostępu do serwisu.


Po pierwszym zalogowaniu się do konta zostaniemy poproszeni o potwierdzenie prawdziwości podanego adresu e-mailowego poprzez kliknięcie w link, który zostanie wysłany e-mailem właśnie na podany podczas rejestracji adres e-mailowy.

Personalizacja profilu

Po weryfikacji konta powinniśmy przejść do swojej sekcji profilowej i uzupełnić brakujące dane. Oczywiście powinniśmy wprowadzić dane zgodne z prawdą jak i przesłać prawdziwe zdjęcie. Czym szczegółowiej opiszecie swój profil tym większa szansa na znalezienie właściwego dopasowania w przyszłości na tym portalu.

Realne zdjęcie

Szanujmy swój czas i szanujmy czas innych. Zaoszczędźmy sobie i innym rozczarowań. Bo w dzisiejszych czasach anonimowości internetowej niektórych kusić może aby jednak zamieszczane przez siebie zdjęcie trochę podrasować… No właśnie, trochę. Bo w dobie programów do obróbki zdjęć, które mogą wszystko i w dobie AI, nie trudno wyprodukować zdjęcie na którym to już nie będziemy My jedynie jakaś wyimaginowana i wygładzona i upiększona wariacja nas samych. Ale koniec końców, gdy przyjdzie do spotkania twarzą w twarz, wszystkie kurtyny opadną i przyjdzie moment weryfikacji. I sami nie chwielibyśmy aby po drugiej stornie pojawił się ktoś inny niż na zdjęciach, które prezentował w internecie. Nie fundujmy wiec i my innym, takiej „niespodzianki”.

Opis

Opis, jak już wspominaliśmy ma tutaj znaczenie drugorzędne, ale jednak znaczenie ma. Bo o ile wygląd jest w przypadku szukania osoby jedynie na seks, najważniejszy, to jednak czasami możemy pójść krok dalej i próbować znaleźć kogoś o konkretnych cechach charakteru bądź o podobnych oczekiwaniach w sferze erotycznych fantazji. I znów, piszmy prawdę, nie opisujmy siebie jako innych niż naprawdę jesteśmy, bo to także w końcu wyjdzie na jaw. Choć oczywiście może wyjść na jaw później, niż zamieszczanie nieprawdziwego zdjęcia.

Możliwości darmowego konta

Oczywiście rejestracja w serwisie jest darmowa. A na początek dostajemy pewną ilość tzw monet, którymi można w serwisie płacić. Niestety płacić trzeba za każdą wysłana wiadomość wiec darmowe monety szybko się kończą i aby moc dalej aktywnie korzystać z serwisu należy dokonać zakupu dodatkowych monet. Można także otrzymać kolejne darmowe momenty za wykonanie pewnych czynności ale nie są to duże ilości i tak uzyskane dodatkowe monety także nie wystarczą na długo.

Konto Premium / VIP / Monety

W portalu Soczyste Milfy nie ma płatnego abonamentu. Nie ma możliwości wykupienia konta Premium bądź pakietu VIP. W tym portalu wprowadzone są tzw Monety, za które można płacić na stronie za wszelkiego rodzaju dodatkowego funkcje oraz przywileje. A tak naprawie za normalne korzystanie z konta. Każde wysłanie wiadomości na czacie kosztuje bowiem także jedną monetę.

Płatności można dokonać na wiele sposobów włączając w to karty kredytowe, karty debetowe, płatność BLIKiem czy szybkimi płatnościami online, Przelewy 24.

Cennik

Poniżej znajdziecie aktualne ceny w serwisie Soczyste Milfy:

Dostępnej pakiety Monet

 • Intro // 200 monet // 49 PLN // co daje 0,245 PLN za monetę
 • Basic // 300 monet // 89 PLN // co daje 0,297 PLN za monetę
 • Standard // 900 monet // 229 PLN // 0,254 PLN za monetę
 • Premium // 2000 monet // 459 PLN //
 • Ultimate // 6000 monet // 929 PLN //
 • XXL // 12000 monet // 1849 PLN //
 • VIP // 25000 monet // 3699 PLN //

Na co zwracać uwagę

W punktach:

 1. O tym już pisaliśmy ale przypominamy aby zamieszczać własne zdjęcia przedstawiające nas takimi jakimi jesteśmy oraz pisać opis zgodne z prawdą. Zaoszczędzi to czasu i rozczarowań wszystkim zainteresowanym.
 2. Pamiętajcie, że sam regulamin serwisu wspomina o istnieniu w portalu moderowanych kont, które są tworzone jedynie po to aby zapewniać rozrywkę i możliwość poczatowania. Nie stoją jednak za tymi kontami prawdziwe osoby, z którymi można się umówić. Są to osoby / moderatorzy, którym właściciel portali płaci się za rozmawianie na czacie z innymi użytkownikami. Jeżeli to Wam nie odpowiada, to albo wybierzcie inny portal albo bądźcie czujni. Takie moderowane konto ta się rozpoznać jeżeli nie od razu to po krótkim czasie interakcji z nim.
 3. Rada ogólna dotycząca każdego portalu. Zachowajcie zdrowy rozsądek i stosujcie zasadę ograniczonego zaufania. Nigdy nie wiadomo kto jest po drugiej stronie i czy pokazuje o sobie prawdę i jest uczciwy. Zapraszamy także na nasz BLOG i do FAQ.

Zalety i wady

Zalety:

+ prosta i darmowa rejestracja w serwisie
+ dostępny czat na żywo
+ profile są dostępne tylko prywatnie
+ anonimowe metody płatności
+ responsywna strona internetowa. dostosowana do urządzeń mobilnych

Wady:

– Brak mobilnej aplikacji
– Brak weryfikacji autentyczności dokumentów
– Strona jest relatywnie nowa i mało znana a co za tym idzie nie posiada jeszcze wielu użytkowników
– Nie można zgłaszać spamu
– dość wysokie ceny pakietów premium
– istnienie w serwisie moderowanych kont stworzonych przez sam portal (co jednak jest zapisane w Warunkach użytkowania i postanowieniach, Terms of Service)
– warunki korzystania z serwisy napisane jedynie w języku angielskim

Jak skasować konto w portalu Soczyste Milfy?

Aby skasować konto wystarczy przejść w Zakładkę ustawienia i kliknąć „Usuń konto”.

Podsumowanie

Portal ero-randkowy Soczyste Milfy może być ciekawym rozwiązaniem dla użytkowników szukających erotycznej przygody i dojrzałych kobiet. Trzeba jednak pamiętać o tym, że w serwisie istnieją profile moderowane i być na to wyczulonym, jeżeli naprawdę chce się tam kogoś poznać i umówić na randkę. Samo korzystanie z serwisu też do tanich nie należy. Możecie przetestować portal na własną rękę (aby założyć konto kliknijcie TUTAJ) a jak uznacie, że stosunek pozytywów do negatywów jest zbyt mały i marnujecie czas i pieniądze, to możecie skasować konto i skorzystać z innych dostępnych opcji. W tym celu zapraszamy do naszego rankingu TUTAJ. Poniżej także polecany przez nas serwis randkowy baner prowadzący do rankingu.2 odpowiedzi na „Recenzja Soczyste Milfy”
 1. […] Recenzja Soczyste Milfy […]

 2. […] Recenzja Soczyste Milfy […]